Протокол №2

Дата: 08.09.2020 16:15

Перші вибори депутатів сільських, селищних ,міських рад територіальних громад і відповідних сільських,селищних і міських голів

25 жовтня  2020 року

П Р О Т О К О Л № 2

засідання   Цуманської селищної територіальної виборчої   комісії Луцького району Волинської області

12 год 00 хв "05" вересня 2020 року                                        смт. Цумань, Грушевського ,2

Усього членів комісії: 11 осіб.

Присутні на засіданні члени комісії: Клец Ольга Олександрівна, Ковш Надія Петрівна, Запоточна Надія Олександрівна, Ковш Людмила Олександрівна, Мігна Тетяна Миколаївна, Клец Сергій Григорович, Гнатюк Юрій Олександрович, Потайчук Лариса Петрівна, Лагута Тамара Володимирівна, Ховайло Галина Василівна, Подолянко Ірина Сергіївна.

Обговорення та затвердження порядку денного засідання комісії.

Слухали: Клец Ольгу Олександрівну, яка запропонувала включити до порядку денного засідання комісії такі питання:

1. Щодо працівників комісії,які виконують повноваження на платній основі.

2. Про затвердження  графіка чергувань членів ТВК.

3. Про утворення територіальних виборчих округів на виборах депутатів Цуманської селищної ради  Луцького району Волинської області 25 жовтня 2020 року.

4. Про відкриття спец. рахунків для внесення грошової застави

За 11  (одинадцять)

Утрималися 0 (нуль)

П О Р Я Д О К      Д Е Н Н И Й :

1. Щодо працівників комісії, які виконують повноваження на платній основі.

2. Про затвердження  графіка чергувань членів ТВК.

4. Про відкриття спец. рахунків для внесення грошової застави

1.Слухали: Клец Сергія Григоровича, який  запропонував  виконувати обов’язки на платній основі таким членам комісії:

Лагуті Т.В.

Клец О.О.

Потайчук Л.П.

(заключити цивільно-правову угоду),(постанова №  )

За 11(одинадцять)

Утрималися 0 (нуль)

2. Слухали: Гнатюк Юрія Олександровича, про затвердження графіка чергувань членів ТВК.

Вирішили (постановили):  Скласти графік чергувань членів ТВК.

За 11 (одинадцять)

Постанова № 4 додається.

3. Слухали: :Клец Ольгу Олександрівну , про дільниці та кількість виборців які мають право голосу  на місцевих виборах у Цуманську селищну раду 25 жовтня 2020 року.

Відповіддно до статті 219 Виборчого кодексу та ч.3 ст.197 потрібну при утворенні територіальних виборчих округів здійснюватися з дотриманням принципу неперервності меж (зв’язності територій). Таких округів та за можливості з урахуванням адміністративно-територіального устрою.  У разі неможливості врахування системи адміністративно-територіального устрою рішення про утворення виборчих округів на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць чи їх частин приймається відповідною виборчою комісією виходячи з приблизно рівної кількості виборців, які мають право голосу на відповідних виборах у кожному окрузі.

Пропоную утворити(чотири) виборчих округи.

За 11 (одинадцять)

Постанова № 5 додається.

4. Голова комісії Клец О.О. ознайомила членів комісії про відкриття  рахунків для внесення грошової застави. Рахунки оприлюднено на офіційному  веб- сайті .

Головуючий на засіданні                                    ­­­­­­­­­­­­­­­_________________                         Клец О.О.

Секретар засідання                                               ________________                 Запоточна Н.О.

МП