П Р О Т О К О Л № 1  засідання   Цуманської селищної територіальної виборчої   комісії Луцького району Волинської області

Дата: 08.09.2020 11:13

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ МІСЬКИХ РАД ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

П Р О Т О К О Л № 1

18 год 00 хв "26" серпня 2020 року                                        смт. Цумань, Грушевського ,2

Усього членів комісії: 11 осіб.

Присутні на засіданні члени комісії: Клец Ольга Олександрівна, Ковш Надія Петрівна, Запоточна Надія Олександрівна, Ковш Людмила Олександрівна, Мігна Тетяна Миколаївна, Клец Сергій Григорович, Гнатюк Юрій Олександрович, Потайчук Лариса Петрівна, Лагута Тамара Володимирівна, Ховайло Галина Василівна, Подолянко Ірина Сергіївна.

Обговорення та затвердження порядку денного засідання комісії.

Слухали: Клец Ольгу Олександрівну, яка запропонувала включити до порядку денного засідання комісії такі питання:

1. Ознайомлення з обов’язками та правами членів ТВК. Складання присяги членами ТВК.

2. Про затвердження режиму роботи ТВК.

3. Про оприлюднення матеріалів комісії.

Утрималися 0 (нуль)

П О Р Я Д О К      Д Е Н Н И Й :

2. Про встановлення режиму роботи ТВК.

3. Про оприлюднення матеріалів комісії.

1.. Слухали: Клец Ольгу Олександрівну, яка ознайомила з обов’язками та правами членів ТВК. Члени ТВК склали присягу.

2. Слухали: : Клец Ольгу Олександрівну, Про встановлення режиму роботи ТВК. Виступили: Потайчук Лариса Петрівна , яка запропонувала встановити режим роботи комісії з 9.00 до17.00 год.

Вирішили (постановили): встановити режим роботи комісії з 9.00 до17.00 год.

Постанова № 1 додається.

4. Слухали: :Клец Ольгу Олександрівну , Про оприлюднення матеріалів комісії, яка повідомила, що згідно з домовленістю з селищною  радою всі матеріали комісії будуть розміщені на веб-сайті Цуманської селищної ради та на інформаційному стенді біля входу в приміщення комісії.

Вирішили (постановили): всі матеріали комісії будуть розміщені на вебсайті  Цуманської  селищної ради та на інформаційному стенді біля входу в приміщення комісії.

Постанова № 2 додається.

Головуючий на засіданні                                    ­­­­­­­­­­­­­­­_________________                         Клец О.О.

Секретар засідання                                               ________________                 Запоточна Н.О.

МП