Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гусак Лідії Андріївні

Дата: 30.06.2020 15:43

КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                                    Проект

Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність для

ведення особистого селянського господарства гр.

Гусак Лідії Андріївні

Розглянувши заяву громадянки Гусак Лідії Андріївни щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись ст. 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України  та у відповідності до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Надати дозвіл громадянці Гусак Лідії Андріївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в с. Липне Ківерцівського району, Волинської області,  Цуманської селищної ради, орієнтовною площею 1,0000 га.
  2. Рекомендувати громадянці Гусак Лідії Андріївні  замовити в         відповідних організаціях виготовлення проекту землеустрою щодо відведення       земельної ділянки.
  3. Виконувати умови, викладені у висновках землекористувачів, зацікавлених установ, організацій та рішенні селищної ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну           депутатську комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального обслуговування (голова комісії – Колісник Б.)

Селищний  голова :                                        Анатолій ДОРОШУК