Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шкілю Сергію Олександровичу

Дата: 25.06.2020 16:20

КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                                    Проект

Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення

особистого селянського господарства гр.

Шкілю Сергію Олександровичу

Розглянувши заяву громадянина Шкіля Сергія Олександровича щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд, керуючись ст. 12, 116, 118, 122 Земельного кодексу України  та у відповідності до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Надати дозвіл громадянину Шкілю Сергію Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства в смт Цумань Ківерцівського району Волинської області  за рахунок земель комунальної власності  Цуманської селищної ради орієнтовною площею 0,1100 га.
  2. Рекомендувати громадянину Шкілю Сергію Олександровичу  замовити в         відповідних організаціях виготовлення проекту землеустрою щодо відведення       земельної ділянки.
  3. Виконувати умови, викладені у висновках землекористувачів, зацікавлених установ, організацій та рішенні селищної ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну           депутатську комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та житлово-комунального обслуговування (голова комісії – Колісник Б.)

Селищний  голова :                                        Анатолій ДОРОШУК