Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 04.03.2020 09:40
Кількість переглядів: 201

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області (внесення змін)

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Цуманська селищна рада Ківерцівського району Волинської області

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Цуманської селищної ради http://cumanska.gromada.org.ua/ – 24 грудня 2019 року. Публікація заяви в газеті «Волинь» – 24 грудня  2019 р., в газеті «Цікава газета» – 24 грудня  2019 р.

Дата подання проекту Генеральний план смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області (внесення змін), повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та генплану на офіційному веб-сайті Цуманської селищної ради http://cumanska.gromada.org.ua/ – 05 березня 2020 року. Публікація в газеті «Волинь» – 5 березня 2020 р., в газеті «Цікава газета» – 5 березня 2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.         

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 03.04.2020 р. о 10:00 год в приміщенні Цуманської селищної ради, за адресою: Ківерцівський р-н, смт. Цумань, вул.Грушевського, 2.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Цуманська селищна рада. Адреса: 45233, Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт.Цумань, вул. Грушевського,2.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Цуманська селищна рада. Адреса: 45233, Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт.Цумань, вул. Грушевського,2. Електронна адреса – tsuman.sr@i.ua

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Цуманська селищна рада - 45233, Волинська обл., Ківерцівський р-н, смт.Цумань, вул. Грушевського,2.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь