Оголошення про проведення громадських слухань Генерального плану смт Цумань!

Дата: 04.02.2020 10:11

Фото без описуУ відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Цуманська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення з метою врахування громадських  інтересів  у проекті містобудівної документації: «Внесення змін до Генерального плану смт Цумань Ківерцівського району Волинської області».

Замовник містобудівної документації – Цуманська селищна рада.

Розробник містобудівної документації – ТзОВ «Глорі Плюс» (м. Луцьк, пр. Волі, 11).

Підстава для розроблення: рішення сесії Цуманської селищної ради від 06.06.2019 р. №21-1/14 «Про надання дозволу на внесення змін до генерального плану смт Цумань Ківерцівського району Волинської області».

Відповідальна особа: спеціаліст відділу землевпорядкування комунальної власності та екології Григор’єва М.М. (контактні дані: tsuman.sr@i.ua; тел.: 0961993870).

Детально із матеріалами проекту (картографічні матеріали) містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: смт Цумань, вул. Грушевського, 2 в період з 04 лютого 2020 року по 05 березня 2020 року.

Громадські слухання відбудуться 06 березня 2020 року о 10 год. 00 хв. за адресою: смт Цумань, вул. Грушевського, 2.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 05 березня  2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.