Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю на 2020 – 2021 роки

смт Цумань

Про затвердження Програми

роботи з обдарованою молоддю на 2020 – 2021 роки

З метою створення умов для реалізації здібностей обдарованих дітей,  подальшого розвитку їх інтелектуального та творчого потенціалу, надання системної підтримки обдарованій молоді, відповідно до пункту 22 частини 1статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про освіту”,  на виконання указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 926/2010 “Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні”, від 30 вересня 2010 року № 927/2010 “Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді” селищна рада

1.Затвердити Програму роботи з обдарованою молоддю на 2020-2021 роки (далі — Програма), що додається.

2. Відділу фінансів Цуманської селищної ради  (Привиденець І.М.) фінансування Програми проводити в межах затверджених асигнувань в бюджеті на 2020-2021 роки.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту Цуманської селищної ради (Гламазда М.В.), постійну комісію з питань освіти, культури та туризму,духовності, охорони здоров′я, материнства, у справах сім′ї, молоді та спорту, соціального захисту населення (Боровицький О.М.), постійну комісію з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю (Філюк Н.Д.).

Селищний голова                                                                   А.В. Дорошук