Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в по вул. Незалежності, 77 в с. Липне

Дата: 17.10.2019 10:35

КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

Про надання дозволу на розробку детального

плану території земельної ділянки в по вул. Незалежності, 77

в с. Липне

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.17, 21,ч. 1 ст. 26 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.14 Закону України «Про основи містобудування»,  селищна рада

1. Надати дозвіл на розробку детального плану території на земельну ділянку площею 0,2500 га з кадастровим номером 0721884000:01:001:0213, яка розташована в с. Липне по вул. Незалежності, 77.

2. Розробку проекту детального плану території провести за рахунок інвестора Шевчука Віталія Аврамовича.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин,  охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства (голова комісії – Колісник Р.Б.).

Селищний голова                                                                             А.В. Дорошук

Григор’єва, 9 43  55