Дата: 09.10.2019 11:08

ШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою забезпечення на території селищної ради чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Дня селища , відповідно до розпорядження селищного голови (від 24.09.2019 року № 105 Про проведення  прибирання та благоустрою до Дня селища, на території Цуманської селищної  ради» .

Запрошуємо небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття.

Сподіваємося що підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування своїх об’єктів.

Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка не байдужа до проблем рідного селища.

Шановні мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться до прибирання аби на території Цуманської селищної ради панували чистота і порядок!