Дата: 02.09.2019 16:32

КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування

інших будівель громадської забудови (для обслуговування

стадіону) Цуманської селищної ради в с.Холоневичі, Цуманської

селищної ради Ківерцівського району Волинської області

Керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.19,22,25,29,30,56 ЗУ «Про землеустрій», ст.ст.12,40,118,120,121,186 Земельного Кодексу України, враховуючи позитивні висновки служб, пропозиції депутатів та членів постійної комісії з питань  земельних відносин, охорони навколишнього середовища та житлово-комунального господарства, сесія Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області   В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити, розроблену ФОП  Чернюком М.М., технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,6000 га для будівництва і обслуговування  інших будівель громадської забудови (для обслуговування стадіону) межах  с.Холоневичі  Цуманської селищної ради  Ківерцівського  району  Волинської  області.

2. Зареєструвати   земельну  ділянку  площею 1,6000 га, кадастровий номер 0721887600:01:001:0581, для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови (для обслуговування стадіону).яка  розташована в с.Холоневичі,   Ківерцівського району  Волинської області у комунальну власність Цуманської селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного  середовища та житлово-комунального господарства.

Селищний голова:                                                            А.В.Дорошук

Арендарчук (9-95-42)