Про скликання засідання виконавчого комітету Цуманської селищної ради

Дата: 20.06.2018 14:30

Про скликання засідання виконавчого комітету Цуманської селищної  ради

Цуманська селищна рада повідомляє, що 22 червня 2018 року о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету  Цуманської селищної ради сьомого скликання за адресою смт.Цумань, вулиця Грушевського,2

Порядок денний:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

засідання виконавчого комітету від  22   червня  2018 року

1.Про призначення опікуна недієздатної особи (затвердження висновку Органу опіки і піклування)

(Інформує : Манелюк С.С .-  спеціаліст із соціальної роботи)

2. Про встановлення режиму роботи закладів торгівлі та ресторанного господарства.

(Інформує : Трофимчук Г.І .- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу)

3. Про клопотання щодо присвоєння  почесного звання „ Мати – героїня “ гр. Лисюк Валентині Анатоліївні.

(Інформує : Папежук Л.Г .- діловод Цуманської селищної ради)

4. Про взяття на соціальний квартирний облік Костичевої Дарії Сергіївни

(Інформує : Манелюк С.С .-  спеціаліст із соціальної роботи)

5. Про виділення матеріальної допомоги на поховання

(Інформує : Грицай Т.Ю.- головний бухгалтер)

6.  Про виділення матеріальної допомоги на лікування гр. Громика Віктора Миколайовича.

(Інформує : Грицай Т.Ю.- головний бухгалтер)

7. Про виділення матеріальної допомоги  дітям сиротам батьки яких загинули під час Другої світової війни.

(Інформує : Грицай Т.Ю.- головний бухгалтер)

8. Про затвердження положення Про порядок присвоєння та зміни поштових адрес (поділ з присвоєнням окремого поштового номера) об’єктам нерухомого майна на території Цуманської селищної ради об'єднаної територіальної громади.

(Інформує: Григор'єва М.М.- спеціаліст I - категорії відділу землевпорядкування комунальної власності та екології).

9. Про зміну поштових  адрес житловим будинкам.

10. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконкому Цуманської селищної ради