Конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади

Дата: 18.06.2018 15:35

Оголошення!

про конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти Цуманської селищної об’єднаної територіальної громади

Цуманська селищна рада  Ківерцівського району  Волинської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора   ЗОШ І- ІІІ  ст.  с Берестяне .

Місцезнаходження закладу : Волинська область   Ківерцівський  район, село Берестяне, вулиця Набережна, 28.
           Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом осв
іти, молоді та спорту (гуманітарним  відділом )  Цуманської селищної ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
           Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

- заява про участь у конкурсі;

-мотиваційний лист про участь у конкурсі довільної форми;
                  - паспорт громадянина України;
                  - автобіографі
я;
                  - документ про освіту;
                  - трудова книжка;
                  - довідк
а про відсутність судимості;
                  - перспективний план розвитку закладу освіти;

- дві фотокартки розміром  3x4;
                  - військово-обліковий документ (за наявності).
                  - письмов
а згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
          Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
          Документи для участі у конкурсі приймаються протягом
60 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою:  смт  Цумань,   вул. Грушевського,2.
          Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
          Контактна особа –
Читкайло Валентина Феодосіївна  (тел. 067-3325314)
          Етапи проведення конкурсу:
                 - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (
60 календарних днів);
                 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
                 - проведення конкурсного відбору

- визначення переможця конкурсу;
                 - оприлюднення результатів конкурсу.

Оприлюднено:  18.06.2018 року