Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Порядок денний 36 сесії

Дата: 02.07.2024 08:39
Кількість переглядів: 45

                                                              Фото без опису                                                                                     

                             ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                        ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

                                              ПРОЄКТ- РІШЕННЯ                                             

                    2024                  смт Цумань                                     36

Про порядок денний  тридцять шостої

сесії  Цуманської селищної ради

восьмого скликання

 

Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України « Про місцеве

самоврядування в Україні»,селищна рада                        

                                          ВИРІШИЛА:

    Затвердити для розгляду на пленарному засіданні тридцять  шостої

 сесії Цуманської селищної ради восьмого скликання  такий порядок денний :

  1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2023 року № 31/2  «Про бюджет Цуманської селищної територіальної громади на 2024 рік»

 (Інформує: Привиденець І.М. – начальний фінансового відділу ).

2.Про надання згоди на здійснення невідємних поліпшень орендованого майна.

 (Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

3.Про внесення змін до місцевої Програми фінансової підтримки  Комунального підприємства «Цуманська лікарня Цуманської селищної ради» на 2024 рік.

 (Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

4. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Цуманської селищної ради на 2024 рік.

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

5. Про внесення змін до рішення сесії № 6/21 від 13.04.2021р. «Про передачу майна» 

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

6. Про внесення змін до  Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на території  Цуманської селищної ради  на 2024 рік

(Інформує: Дорошук А.В. - селищний голова).

   ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Інформує: Озарчук Н.В. – спеціаліст І категорії   відділу землевпорядкування комунальної власності та екології)

1. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Цуманської селищної ради на 2025 рік.

2. Про встановлення ставок єдиного податку на території Цуманської селищної ради на 2025 рік.

3. Про встановлення туристичного збору на території Цуманської селищної ради на 2025 рік.

4. Про затвердження Програми агропромислового розвитку Цуманської селищної ради на 2024  рік.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Врублевській Ніні Сергіївні (смт Цумань,вул.Соборності,68А; 0,1500 га).

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дячук Аллі Олександрівні (с.Скреготівка вул.Затишна,56; 0,2500 га).

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Шульській Тетяні Петрівні (с.Берестяне, вул.Незалежності,7; 0,2500 га).

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Громик Юлії Вікторівні (с.Холоневичі, вул.Центральна,58 ; 0,2500 га).

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Случику Івану Івановичу (с.Холоневичі, вул.Центральна,3 ; 0,2500га).

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Переходько Вікторії Володимирівні (с.Липне, вул.Незалежності,21 ; 0,2500 га).

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Феню Ярославу Володимировичу (с.Башлики, вул.Шкільна,7  ; 0,2500 га).

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Федорчуку Роману Петровичу (с.Карпилівка, вул.Шевченка,38; 0,2000 га).

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Горбачевському Роману Ярославовичу (с.Ромашківка, вул.Залізнична,5; 0,2405 га).

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шнит Надії Іванівні (с.Городище, вул.Перемоги,20; 0,2500 га).

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Сизону Адаму Полікарповичу (с.Городище, вул.Перемоги,85; 0,2500 га).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Мацюку  Петру Миколайовичу (с.Городище, вул.Шкільна,56; 0,2500 га).

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельної частки (паю) (с.Липне: гр. Гамулі Степану Івановичу, гр.Громику  Івану Анатолійовичу, гр. Арендарчук Руслані Валеріївні; с.Сильне: гр.Стафійчук Галині Захарівні, гр.Смірновій Марії  Олексіївна; с.Берестяне: гр..Пилипюк Надії Олексіївні, гр.Кальковій  Надії  Василівні, гр..Ходорчук  Марії Гнатівні;с.Скреготівка: гр..Свиновей Валентині  Василівні; гр..Денисюк Олег Петрович, гр..Терешковичу Андрію Костянтиновичу).

18. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в розмірі земельної частки (паю) ( с.Грем’яче: гр.Ховайло  Тетяні Вікторівні, гр.Ройко Людмилі Василівні;  с.Дубище: гр.Кардашу Василю Васильовичу; с.Скреготівка: гр.Арендарчуку  Дмитру  Олександровичу; с.Сильне: гр.Трубаковій  Тетяні  Михайлівні, гр.Гонтару  Юрію  Олександровичу, гр.Пушкар  Світлані  Андріївні; с.Липне:Гусак Любові Адамівні)

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.Папежуку Миколі Павловичу (с.Берестяне ; 0,2439 га).

20. Про скасування рішення сесії Цуманської селищної ради № 35/21 від 20.05.2024 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Папежуку  Олександру  Петровичу (с.Карпилівка, вул..Незалежності,103, 0,2500га).

21. Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Крикуну Олександру  Петровичу, орієнтовною площею 0,30га (смт Цумань, біля тюрми).

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Нестерчуку Сергію  Миколайовичу, орієнтовною площею 0,60га (с.Сильне).

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в с. Скреготівка, вул. Затишна гр. Філюк  Анастасії  Миколаївні ( 0,25 га).

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування придбаного приміщення гр. Переходько Вікторії Володимирівні (с.Липне, вул.Незалежності,76Є).

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр. Мельнику Сергію Вікторовичу (за межами с.Берестяне , площею 0,4184 га)

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення гр. Якимчук  Любові Сергіївні ( с.Липне , площею 0,0627га)

27. Про внесення змін до рішення сесії Цуманської селищної ради від 19.02.2024року № 33/67 «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності ТзОВ «САН МАКС ГРУП» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» (за межами с.Холоневичі , зміна терміну дії договору оренди земельної ділянки, сонячні батареї).

28. Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності ТзОВ «САН МАКС ГРУП» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в межах с.Холоневичі ( 12,8682га, сонячні батареї).

29. Про дозвіл на розробку детального плану території смт Цумань вул.Шевченка (Шевчук Ігор Васильович, 0,30га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).

30. Про дозвіл на розробку детального плану території в с.Кадище вул.Волі (Ковальчук Тетяна Юріївна, 0,60 га, мийка транспортних засобів) 

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель на території смт Цумань Луцького району Волинської області.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель на території села Кадище Цуманської селищної територіальної громади Луцького району Волинської області.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель на території села Яківці Цуманської селищної територіальної громади Луцького району Волинської області.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель на території села Скреготівка Цуманської селищної територіальної громади Луцького району Волинської області.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель на території села Дубище Цуманської селищної територіальної громади Луцького району Волинської області.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 19,5000 га  (за межами с.Липне)                     ( зміна сіножаті на ріллю).

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки площею 7,8062 га  (с.Городище)                          (зміна сіножаті на ріллю).

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,1328 га для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) (с.Кадище, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).

39. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами с. Знамирівка (господарський двір, накладка на паї).

40. Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 42,7042 га (за межами с.Скреготівка).

41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за межами с.Скреготівка (13,3136 га)

42. Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

43. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки площею 17,3202 га на земельних торгах у формі електронного аукціону

44. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки площею 12,4928 га на земельних торгах у формі електронного аукціону.

45. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення філії «Ківерцівське лісове господарство» ДП «Ліси України» в постійне користування земельних ділянок для ведення лісового господарства за рахунок  самозаліснених  ділянок.

46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, цільове призначення якої змінюється, яка розташована за межами с.Клубочин.

47. Про прийняття у комунальну власність Цуманської селищної ради з державної власності земельні  ділянки  в смт Цумань, вул..Філатова,10 а (2,1232га ) та с.Сильне, вул..Лесі Українки,9 (1,00га).

48.Про реєстрацію права комунальної власності земельних ділянок на території Цуманської селищної ради.

49.Різне.

 

 

 

 

Селищний голова                                                 Анатолій ДОРОШУК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь