Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 42,7042 га

Дата: 01.07.2024 15:19

РІШЕННЯ                               проєкт

від _______ року                 смт Цумань                                          № _____

Відповідно до ст.26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12,83 Земельного кодексу України, ст.ст.2,25,56 Закону України «Про землеустрій», селищна рада

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Цуманської селищної ради на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 42,7042 га з кадастровим номером 0721881300:04:000:1002, цільове призначення: 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам), яка розташована за межами с. Скреготівка Луцького району, Волинської області на земельні ділянки площами:
  •   22,0229га
  •   19,9891га
  •     0,6822га

2. Виконавчому комітету вчинити необхідні дії для замовлення розробки технічної документації із землеустрою вказаної в п.1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісіюз питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                               Анатолій ДОРОШУК

Озарчук