Дата: 28.06.2024 15:20

смт Цумань

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 19, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про державний земельний кадастр», селищна рада

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Папежуку  Миколі  Павловичу для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) площею 0,2439 га кадастровий номер 0721880400:01:001:0030, яка розташована в межах с.Берестяне Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області.

2. Громадянину Папежуку  Миколі  Павловичу зареєструвати право власності згідно чинного законодавства для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) площею 0,2439 га кадастровий номер 0721880400:01:001:0030, яка розташована в межах с.Берестяне Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Демчук