Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 1,1328 га для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах)

Дата: 24.06.2024 12:15
Кількість переглядів: 13

 

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

 

                                              ПРОЄКТ РІШЕННЯ                   

 

cмт Цумань

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  комунальної  власності  площею 1,1328 га для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах)

 

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст.12,19, 123, 124, 134-139 Земельного Кодексу України, Податковим кодексом України, статтями 16, 21 Закону України «Про оренду землі», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, селищна рада 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  комунальної  власності  площею 1,1328 га з кадастровим номером 0721855700:02:001:0018 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02), що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована в с. КадищеЦуманської селищної ради.

2.  Виконавчому комітету Цуманської селищної ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації комунальної власності земельної ділянки площею 1,1328 га, кадастровий номер 0721855700:02:001:0018  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02), що пропонується для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована в с. Кадище Цуманської селищної ради Луцького  району  Волинської  області.

       3. Затвердити умови продажу права оренди земельної ділянки, площею 1,1328 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02), кадастровий номер 07218855700:02:001:0018, яка розташована в с. Кадище Цуманської селищної ради, встановивши наступне:

3.1. Стартова ціна продажу права оренди - ____% від нормативної грошової оцінки.

3.2. Значення кроку земельних торгів у розмірі _____% від стартової ціни продажу права оренди земельної ділянки.

3.3. Строк оренди – _____ років з дня підписання договору оренди.

3.4. Гарантійний внесок становить 30% від стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою.

4. Відповідно до п.5 ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки лоту до продажу ділянки на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів переможця торгів.

5. Уповноважити селищного голову Дорошука Анатолія Васильовича бути представником від Цуманської селищної ради на земельних торгах, укласти договір оренди земельної ділянки із переможцем торгів в день проведення земельного аукціону, який підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному чинним законодавством.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

 

 

 

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Демчук                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь