Про передачу в оренду земельну ділянку комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування приміщень) ТзОВ «Волинь Терра Нова

Дата: 12.03.2024 08:19

РІШЕННЯ

від _________ 2024 року               смт Цумань                                        № ____

Відповідно п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 93, 120, 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 4, 15-17, 24 Закону України «Про оренду землі», селищна рада

1. Передати в оренду ТзОВ «Волинь Терра Нова» (власнику нежитлових будівель, приміщення № 1 /АІ/, площею 82,9кв.м, приміщення № 3/Д1/, площею 721 кв.м), терміном на ____ (_____) років земельну ділянку комунальної власності площею 9,3128 га, кадастровий номер 0721884000:02:000:1964 із цільовим призначенням: J.01.13 для іншого сільськогосподарського призначення, яка розташована в смт Липне, вул.Шевченка,71 Луцького району, Волинської області.

2. Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі ___% (_____ відсотків) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з ТОВ «Волинь Терра Нова» в особі директора Маліновського Анатолія Анатолійовича договір оренди землі на земельну ділянку, яка надається на умовах даного рішення.

4. Зобов’язати ТзОВ «Волинь Терра Нова» в особі директора Маліновського Анатолія Анатолійовича зареєструвати речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства та дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Озарчук