Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування придбаного приміщення Мельнику Сергію Вікторовичу

Дата: 16.01.2024 15:15

ПРОЄК РІШЕННЯ

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування придбаного  приміщення Мельнику Сергію Вікторовичу

Відповідно до  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», статей 12,120,123,124 Земельного кодексу України,статей 25,50 Закону України  «Про землеустрій», розглянувши заявуМельника С.В.., витяги з  Державного реєстру  речових прав на  нерухоме  майно про реєстрацію права власності  від 01.11.2023року №352631217, на   приміщення  загальною  площею 151.4м.кв.,селищна рада

1. Надати  дозвіл Мельнику Сергію Вікторовичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для іншого  сільськогосподарського призначення  (код  КВЦПЗ – 01.13) ( для обслуговування  приміщень)   з подальшою  передачею  в  оренду,  орієнтовною  площею 3,00га , яка  розташована  на території      Цуманської  селищної  ради з  с.Берестяне ,вул..Перемоги 84/1  Луцького  району,  Волинської області.

2.  Проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки вказаної в п.1 даного  рішення після розроблення подати на розгляд та затвердження сесії селищної  ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою( голова  комісії- Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Третяк