Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою з метою безоплатної передачі для ведення особистого селянського господарства гр.Марченко Ніні Василівні

Дата: 15.12.2023 15:52

смт Цумань

Відповідно до пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 ч.5 п.27 Розділу Х «Перехідних положень» Земельного Кодексу України, селищна рада

1. Відмовити Марченко Ніні Василівні  у наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,30га для ведення особистого селянського господарства в с.Карпилівка, відповідно до ст.12 ч.5 п.27 Розділу Х «Перехідних положень» Земельного Кодексу України (у зв’язку із забороною надання дозволу на розроблення документації із землеустрою з метою безоплатної передачі із земель комунальної власності у приватну власність на час дії воєнного стану в Україні).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Демчук