Дата: 30.11.2023 14:20

Відповідно до статей 12, 22, 186 Земельного кодексу України, статті 5, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 19, 55 Закону України «Про землеустрій», статті 4 Закону України «Про оренду землі», статті 1285 Цивільного Кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1Надати дозвіл Мельнику Сергію Вікторовичу розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) із числа нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) орієнтовною площею 3,5000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться за межами населеного  пункту  с.БерестянеЦуманської селищної ради з метою подальшої передачі їх у користування на умовах оренди.

2. Технічнудокументаціюпредставити до сесії селищної ради для їїрозгляду та затвердженнязгідновимогчинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                   Анатолій ДОРОШУК

Третяк