Дата: 30.11.2023 12:40

смт Цумань

Відповідно до пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 40, 118,121,186 Земельного Кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», та заяви гр.Демчука Л.С., селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2452га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0104, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в межах с.Липне, вул.Молодіжна,буд.9, Луцького району Волинської області.

2. Передати у приватну власність громадянину Демчуку Леоніду Григоровичу земельну ділянку площею 0,245200га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0104, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в межах с.Липне, вул.Молодіжна,буд.9, Луцького району Волинської області.

3. Громадянину Демчуку Леоніду Григоровичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Третяк