Дата: 20.11.2023 15:51

смтЦумань

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 19, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про державний земельний кадастр», селищна рада

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Ройко Віктору Борисовичу для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) площею  0,3608 га кадастровий номер 0721886200:01:001:0034, яка розташована в межах с.Сильне Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області.

2.Зареєструвати  право  власності громадянину Ройко Віктору Борисовичу, згідно чинного законодавства для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ-01.03) площею  0,3608 га кадастровий номер 0721886200:01:001:0034, яка розташована в межах с.Сильне  Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Демчук