Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Про дострокове розірвання договору оренди землі від 03.07.2019 року (ФГ «Сильне», 71,00 га)

Дата: 09.10.2023 16:40
Кількість переглядів: 28

 

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

                                                    смтЦумань                           

 

Про дострокове  розірвання договору оренди землі від 03.07.2019 року (ФГ «Сильне», 71,00 га)

 

Розглянувши лист  ФГ «Сильне» про дострокове розірвання договору оренди землі у зв’язку із не проведенням господарської діяльності на орендованих земельних ділянках та переоформленням спадщини спадкоємцями померлих власників сертифікатів на право на земельні частки (паї) з метою реалізації своїх прав на набуття земель у власність, у відповідності до ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»,до ст.ст. 12, 20, 122, 126, 141 Земельного Кодексу України, ст.ст. 31, 34 «Про оренду землі», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Припинити право оренди земельних ділянок шляхом дострокового розірвання договору оренди землі від 03.07.2019року з ФГ«Сильне», а саме на невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 71,00га наданих для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташованих за межами села Холоневичі Цуманської селищної ради в урочищах Огульна,Біля заводу, Загулок, Жари, Романовщина, Біля току.

2. Доручити селищному головіЦуманської селищної ради ДорошукуА.В. з орендарем в особі голови ФГ«Сильне» Нестерчука Сергія.Миколайовича. укласти додаткову угоду про дострокове розірвання договору оренди землі від 03.07.2019 року загальною площею 71,00га, зареєстрованого у книзі записів реєстрації договорів оренди земельних часток (паїв) Цуманської  селищної ради за №3,укладеного на підставі рішення Цуманської  селищної  ради № 21-1/13від 06.06.2019року, за взаємною згодою двох сторін та акт приймання  передачі земельної ділянки.

 

3. Голові ФГ «Сильне» Нестерчуку Сергію.Миколайовичу зареєструвати додаткову угоду згідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

 

 Селищний  голова                                                        Анатолій ДОРОШУК  Демчук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь