Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності гр. Ройку Петру Сергійовичу

Дата: 04.10.2023 14:44

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

смтЦумань

Відповідно п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12,93, 120, 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 4, 15-17, 24 Закону України «Про оренду землі», селищна рада

1.Передати в оренду громадянину Ройку Петру Сергійовичу (власнику нежитлового приміщення, бутербродної,площею200,9кв.м,що знаходиться за адресою с.Сильне,вул.ЛесіУкраїнки,50,заготівельний пункт/А-1площею 91,5кв.м/,що знаходиться за адресою с.Сильне,вул.Лесі Українки,50А,магазин «Товари повсякденного попиту,площею 112,1кв.м.що знаходиться за адресою с.Сильне,вул.Лесі Українки,40), земельну ділянку комунальної власності  кадастровий номер 0721886200:01:001:0510 із цільовим призначенням: (03.07)для будівництва і обслуговування будівель торгівлі(для роздрібної торгівлі та комерційної діяльності) розташована в с.Сильне, вул.Лесі Українки.буд.50,50А,40 Луцького району, Волинської області.

2.Встановити орендну плату за надану в користування земельну ділянку в розмірі   ---      від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3.Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу підписати з громадянином Ройком Петром Сергійовичем договір оренди землі на земельну ділянку, яка надається в оренду на умовах даного рішення.

4.Зобов’язати громадянина Ройка Петра Сергійовича:

4.1. Зареєструвати речове право оренди відповідно до норм чинного законодавства;

4.2. Дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                               Анатолій ДОРОШУК