Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ТзОВ»Маркет-ЮА»

Дата: 21.09.2023 10:26

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                           Проєкт

Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної

ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ТзОВ»Маркет-ЮА»

Керуючись пунктом  34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; ст. 12, 127, п.2, п.3 ст. 128, абз.1 ст. 134  Земельного кодексу України; розглянувши заяву дир.. Черемісіна Ю.А  про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в їх користуванні на правах оренди  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі (03.07) (для обслуговування будівлі магазину)кадастровий номер якої 0721855700:01:001:2153, площею 0,16 гектара,яка знаходиться смт Цумань Цуманської селищної ради Волинської області.

2. Виготовлений звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки подати на затвердження сесії селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії - Януль Н.В.).

Селищний  голова                                                             Анатолій ДОРОШУК

Третяк