Дата: 18.09.2023 15:37

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

смтЦумань

Відповідно до пункту 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 40, 118,121,186 Земельного Кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» №2698-IX від 19.10.2022року та заяви гр.Савчук Д.Ф., селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500га, кадастровий номер 0721884000:01:001:0097, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в межах с.Липне, вул.Незалежності,буд.84, Луцького району Волинської області.

2. Передати у приватну власність громадянину Савчуку Дмитру Федоровичу земельну ділянку площею 0,2500га, кадастровий номер 0721884000:02:000:2530, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована в межах с.Липне, вул.Незалежності,буд.84, Луцького району Волинської області.

3. Громадянину Савчуку Дмитру Федоровичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                  Анатолій ДОРОШУК

Третяк