Дата: 18.09.2023 15:35

смт Цумань

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розташування місця знешкодження та утилізації відходів під сміттезвалище), площею 0,4227 в межах с.Клубочин

Керуючись п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст.12,19, 79-1, 122, 125, 126, 186 Земельного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, селищна рада

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розташування місця знешкодження та утилізації відходів під сміттезвалище),(КВЦПЗ 03.15), площею 0,4227 га, кадастровий номер 0721886200:03:001:0014, яка розташована в межах с.Клубочин Луцького району Волинської області.

2.  Виконавчому комітету Цуманської селищної ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації комунальної власності земельної ділянки площею 0,4227га, кадастровий номер 0721886200:03:001:0014, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (для розташування місця знешкодження та утилізації відходів під сміттезвалище), яка розташована в межах с.Клубочин Луцького району Волинської області.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Демчук