Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 19,9112 га

Дата: 25.08.2023 15:16

РІШЕННЯ                                      Проєкт

від __________2023 року                смт Цумань                                   № ______

Відповідно до ст.26 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 79-1, 83 Земельного кодексу України, ст.ст. 2, 25, 30, 55 Закону України «Про землеустрій», селищна рада

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Цуманської селищної ради на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 19,9112 га з кадастровим номером 0721880400:02:000:0958, цільове призначення: землі запасу, яка розташована за межами с. Берестяне Цуманської селищної ради, Луцького району, Волинської області.

2. Виконавчому комітету вчинити необхідні дії для замовлення розробки технічної документації із землеустрою вказаної в п.1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісіюз питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Озарчук