Дата: 18.07.2023 10:58

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

Проєкт

РІШЕННЯ

від                                                     смт Цумань                                        №

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», рішення «Про затвердження Програми забезпечення розробки оновлення містобудівної документації на території Цуманської селищної ради на 2023 рік» від 23.12.2022 року №21/22, селищна рада

1. Внести зміни у Програму забезпечення розробки (оновлення) містобудівної документації на території Цуманської селищної ради на 2023 рік (Додаток 1):

- у розділ «1. Паспорт Програми»:

а) в пункті 7 Паспорту у рядку «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми в 2023 році, усього тис. грн:» суму «2850» змінити на «2950».

- у розділ «2. Мета і основні заходи програми»:

а) в абзац 2 після переліку основних заходів програми додати наступний захід: «- виконання археологічних досліджень (вишукування) - встановлення територій пам’яток археології, об’єктів археології, зон розповсюдження археологічного культурного шару І-ІІ категорії) на території селища міського типу Цумань Цуманської селищної ради Луцького району Волинської області. Результатом робіт (наданих послуг) є Звіт за результатами досліджень (на паперовому носії та в електронному вигляді формату PDF) щодо наявності або відсутності обʼєктів археологічної спадщини, встановлення зон розповсюдження археологічного культурного шару, а також, у разі виявлення, площі та потужності археологічного культурного шару на ділянці, рекомендації щодо подальших археологічних досліджень та умов проведення земляних та будівельних робіт на ділянках.»

- у розділ «4. Фінансове забезпечення програми»

а) в таблиці 1 аналізу фінансового забезпечення програми додати рядок № 7 у редакції наведеній нижче:

п/

Заходи, необхідні для реалізації програми

Виконавець

Всього коштів на 2023 рік, тис. грн

Джерела фінансування

7.

Суб’єкт, що є виконавцем робіт із розроблення комплексних планів

Селищний бюджет

б) у таблиці в пункту «Всього» суму «2850» змінити на «2950».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії – Пелих М.В.) та на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                Анатолій ДОРОШУК

Григор’єва