Дата: 30.06.2023 14:35

Проєкт

РІШЕННЯ

від                              року                смт Цумань                                     №

Про скасування рішення Цуманської селищної ради №9/79 від 2 вересня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лящені Олександру Миколайовичу»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12, 134 Земельного кодексу України, відповідно до ухвали суду  справа №158/1800/23 від 09.06.2023 року, селищна рада

1. Скасувати рішення Цуманської селищної ради №9/79 від 2 вересня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лящені Олександру Миколайовичу».

2.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Григор’єва