Про розірвання договору оренди землі від 01.07.2016 року з гр.Ройко Андрієм Миколайовичем

Дата: 04.04.2023 10:29

смтЦумань

Про розірвання договору оренди землі від 01.07.2016 року з гр.Ройко  Андрієм  Миколайовичем

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.ст. 12, 20, 122, 126, 141 Земельного Кодексу України, ст.ст. 31, 34 «Про оренду землі», та розглянувши заяву гр.Ройка  Андрія  Миколайовича, про розірвання договору оренди землі від 01.07.2016 року у зв’язку із не проведенням підприємницької діяльності на орендованій земельній ділянці, селищна рада

1. Припинити право оренди земельної ділянки шляхом дострокового розірвання договору оренди землі від 01.07.2016 року з гр. Ройко  Андрієм  Миколайовичем, а саме земельну ділянку сільськогосподарського призначення (під господарськими  будівлями  та дворами)  для  іншого сільськогосподарського  призначення  ( для  обслуговування  приміщення телятника /А-1/, КВЦПЗ-А.01.13) загальною площею 0,40га кадастровий номер 0721887600:03:000:1194,  розташованої  в  с.Холоневичі  Луцького району Волинської  області.

2. Доручити селищному голові Цуманської селищної ради Дорошуку Анатолію Васильовичу з орендарем  гр.Ройко  Андрієм  Миколайовичем , укласти додаткову угоду про дострокове розірвання договору оренди землі від 01.07.2016,укладеного на підставі Наказу Головного   управління Дергеокадастру у Волинській області від 12.05.2016року № 3-1759/15-16-СГ, за взаємною згодою двох сторін та акту приймання - передачі земельної ділянки.

3. Громадянину Ройко  Андрію  Миколайовичу зареєструвати додаткову угоду згідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний  голова                                                          Анатолій ДОРОШУК Демчук