Дата: 29.03.2023 14:59

ВОСЬОМЕ СКЛИКАННЯ

смт Цумань

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 17, 19,81,125,126 Земельного кодексу України, Закону України від 10.07.2018року №24978-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», ст.3 Закону України «Про порядок виділення в натурі(на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», селищна рада

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Цуманської селищної ради в розмірі земельної частки (паю) на підставі  документів, що посвідчуютьправо власностіна земельну частку (пай) згідно додатку.

2.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність після розроблення подати на розгляд та затвердження сесії селищної ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Селищний голова                                                             Анатолій ДОРОШУК

Григор’єва