Про затвердження акту прийому – передачі межових знаків на зберігання без підпису суміжного землекористувача в смт. Цумань, по вул. Затишна,8

Дата: 29.03.2023 14:56

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

смт Цумань

Про затвердження акту прийому – передачі

межових знаків на зберігання без підпису

суміжного землекористувача в смт. Цумань,

по вул. Затишна,8

Розглянувши заяву Скочук  Анатолії  Василівни, акт обстеження земельної ділянки для встановлення межі громадянки Скочук  Анатолії  Василівни  по вул. Затишна,8,  в смт. Цумань, враховуючи, що земельні спори розглядаються за участю всіх зацікавлених сторін, та те, що Солодка Н.В.  завчасно повідомлена  про час і місце розгляду спірного питання та присутня під час розгляду цього питання, керуючись ст.ст.12, 103, 158, 198 Земельного кодексу України та п. 34 ч. 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1. Затвердити акт прийому-передачі межових знаків на зберігання в смт. Цумань по вул.Затишна,8 громадянці Скочук  Анатолії  Василівни без погодження суміжного користувача Солодкої  Наталії  Вікторівни .

2. Дозволити Скочук  Анатолії  Василівни продовжити розробляти технічну  документацію щодо встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на місцевості) для будівництва  та  обслуговування  жилого  будинку,  господарських  будівель  і  споруд, розташованої за адресою вул. Затишна,8 , смт. Цумань  Луцького району Волинської області, площею 0,0212 га.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                   А.В. Дорошук

Григор’єва, 94355