Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Шнит Марії Миколаївні

Дата: 04.01.2023 12:27

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в оренду для городництва

гр. Шнит  Марії  Миколаївні

Керуючись ст.. 12,20,22, 36, 93, 122, 125, п.2ст.134 Земельного кодексу України  та у відповідності до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

1.Надати дозвіл громадянину Шнит  Марії  Миколаївні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду   для  городництва  орієнтовною   площею 0,6000 га,яка  розташована  в с. Городище,  Цуманської  селищної  ради Луцького  району  Волинської області.

2.Проект  землеустрою  після розроблення подати на розгляд та затвердження сесії селищної  ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії - Януль Н.В.).

Селищний  голова                                                          Анатолій ДОРОШУК

Демчук