Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за межами населеного пункту с. Липне СГВК ім.. Шевченка (с. Липне, площа 14,6794 га).

Дата: 15.12.2022 15:45

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від                 року                            смт Цумань                                            №

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», керуючись статтями 12, 81, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 30, 55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про оренду», селищна рада

1. Затвердити  технічну  документацію  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок за межами населеного пункту с. Липне для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв) згідно додатку.

2. Передати в оренду СГВК ім.. Шевченка нерозподілені (не витребувані) земельні частки (паї) згідно додатку, загальною площею 14,6794 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Цуманської селищної ради Волинської області, в урочищах Ухилля (площею 5,5784 га) і Мистки (площею 9,1010 га).

3. Встановити термін оренди вказаних нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв) ___ років з моменту підписання договору оренди, але не більше, ніж до моменту отримання їх власниками права власності на земельні частки (паї).

4. Встановити ставку орендної плати за користування вказаними нерозподіленими (не витребуваними) земельними частками (паями) в додатку загальною площею 14,6794 га га в розмірі __% від нормативної грошової оцінки.

5. Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу укласти договір оренди землі на нерозподілені (не витребувані) земельні частки (паї), які надаються на умовах даного рішення.

6. СГВК ім.. Шевченка:

6.1 зареєструвати  речове право оренди на вказані нерозподілені (не витребувані) земельні частки (паї) відповідно до норм чинного законодавства;

6.2. дотримуватися вимог статей 95, 96, 112, 113 Земельного кодексу України щодо прав і обов’язків землекористувачів та обмеження прав на землю.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Селищний голова                                                                   Анатолій ДОРОШУК

Озарчук