Про скасування рішення селищної ради №15/6 від 13.04.2022 року «Про погодження на передачу земельних ділянок під мисливські угіддя»

Дата: 22.07.2022 11:59

Проєкт

РІШЕННЯ

від           2022 року                смт Цумань                                     №

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12, 134 Земельного кодексу України, селищна рада

1. Скасувати рішення Цуманської селищної ради №15/6 від 13.04.2022 року «Про погодження на передачу земельних ділянок під мисливські угіддя».

2.Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                               Анатолій ДОРОШУК

Григор’єва