Дата: 30.12.2021 16:13

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ                           Проєкт

Керуючись  статею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 79-1, 122 ,123,124,125 ,134 та пунктом 20 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Філюка Олександра Миколайовича, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою  селищна рада  вирішила :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Філюку Олександру Миколайовичу для сінокосіння і випасання худоби  на території Цуманської селищної ради  площею 0,2000 га.

2. Передати в оренду земельну ділянку площею 0,2000 га кадастровий номер 0721855700:01:001:2491,строком на ____ років для сінокосіння і випасання худоби громадянину Філюку Олександру Миколайовичу,яка розташована в межах смт Цумань,  Волинської області.

3.Доручити Цуманському селищному голові Дорошуку Анатолію Васильовичу заключити з громадянином Філюком Олександром Миколайовичем договір оренди  земельної  ділянки,та встановити орендну плату ______% від нормативно-грошової оцінки землі.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії – Януль Н.В.).

Селищний голова                                                                 Анатолій ДОРОШУК

Третяк