Цуманська громада
Волинська область, Луцький район

Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки площею 0,5688 га га на земельних торгах у формі електронного аукціону

Дата: 10.12.2021 09:00
Кількість переглядів: 126

Фото без опису

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                        ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ                         Проект

 

                                                       РІШЕННЯ                               

 

Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки площею 0,5688 га га на земельних торгах у формі електронного аукціону

 

        Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити умови продажу права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів торгівлі (КВЦПЗ – В.03.07) площею 0,5688 га з кадастровим номером 0721883800:01:001:0039, яка розташована в с. Карпилівка, вул. Сонячна відповідно діючого законодавства, встановивши наступне:

   1.1.Затвердити стартовий розмір  річної орендної плати  за користування земельною ділянкою  в розмірі ____ %  від нормативної грошової оцінки.

   1.2. Строк  оренди – _____ (____) років з дня підписання договору оренди.

        1.3. Крок земельних торгів  у формі аукціону 1% від стартового розміру річної орендної плати.

        1.4. розмір реєстраційного внеску за лотом у розмірі 0,1% мінімальної  заробітної плати, визначеної  законом  про Державний бюджет України  на 1 січня року в якому оприлюднюється оголошення про проведення земельних торгів.

        1.5. розмір  гарантійного внеску на рівні 30 відсотків стартового розміру  річної орендної плати, але не більше 2500 прожиткового мінімуму.

2. Продати право оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів торгівлі (КВЦПЗ – В.03.07) площею 0,5688 га з кадастровим номером 0721883800:01:001:0039, яка розташована в                                   с. Карпилівка, вул. Сонячна на земельних торгах у формі аукціону.

3. Визначити Цуманську селищну раду організатором  земельних торгів та доручити селищному голові А. Дорошуку від імені Організатора земельних торгів укласти Договір з ТзОВ «Електронні торги України»» - оператором електронного майданчика ubiz.ua, підключеного до електронної торгової системи Прозоро. Продажі., про організацію та проведення земельних торгів.

4. Дату проведення земельних торгів у формі електронного аукціону визначити оператору електронного майданчика, підключеного до електронної торгової системи  у межах термінів, визначених ст.137 Земельного кодексу України.

5. Витрати (видатки), здійснені на підготовку лота для продажу на земельних торгах відшкодовуються переможцем земельних торгів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

6. Уповноважити селищного голову А.Дорошука від імені Організатора підписати протокол про результати торгів, договір оренди земельної ділянки, право на яку виставляється на земельні торги та інші документи з питань проведення земельних торгів.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою(голова комісії – Януль Н.В.).

 

 

 

Селищний голова                                                    Анатолій  ДОРОШУК

Григорєва

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь